دریافت(پاورپوینت اصول هماهنگی مدولار در ساختمان)

. دانلود پاورپوینت با موضوع اصول هماهنگی مدولار در ساختمان در قالب ppt ودر60اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق: 1-3 برتریها ( مزایا) اجزای هماهنگی مدولار مجموعه ای از مزایای عملی را به همراه دارد، از آن جمله می توان موارد زیر را مد نظر قرار داد: ک...
دریافت(پاورپوینت اصول هماهنگی مدولار در ساختمان)|1795997|ckl42078641|اصول هماهنگی مدولار در ساختمان
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت اصول هماهنگی مدولار در ساختمان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

.

دانلود پاورپوینت با موضوع اصول هماهنگی مدولار در ساختمان

در قالب ppt ودر60اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق:

1-3 برتریها ( مزایا)

اجزای هماهنگی مدولار مجموعه ای از مزایای عملی را به همراه دارد، از آن جمله می توان موارد زیر را مد نظر قرار داد:

7) تامین زمینه هایی به منظور تنظیم نحوه طراحی اتصالات که محدوده ابعاد عناصر متشکل ساختمان را پیش بینی نموده تا از این طریق بتوان به اجرای بهتری دست یافت.

8) دستیابی به کیفیت ساخت بهتر از طریق تولید صنعتی عناصر، کاربرد نظام در طراحی و ارتباطات بهتر،

فهرست ارائه شده متضمن سلسله مرتب مزایا نمی باشد و در حقیقت، اهمیت هر مزیت ویژه یا گروهی از مزایا بستگی به آن دارد که از دیدگاه طراح، سازنده، تولید کننده و یا استفاده کننده سنجیده شود. عوامل دیگری که می تواننند در دستیابی به بهره گیری از مزایا در هماهنگی مدولار تاثیر گذار باشند ، عبارتند از : ماهیت و ابعاد طرحها .

2- زمینه کاربرد :

هماهنگی مدولار را می توان در طراحی ، ساخت و اتصال قطعات ساختمانی ، اجرا و نصب آنها به کار برد . این هماهنگی بر عوامل دو گانه یعنی موقعیت و ابعاد تاثیر گذار است.

هماهنگی مدولار همچنین کماکان تصمیم گیری با استقلال عمل نسبی را در محدوده ( بیان) ابعاد مشترک و قراردادی ، برای هر یک از گروههای شرکت کننده در ساختمانسازی میسر می سازد.

بنابراین هرجا لازم باشد برای جا دادن و اندازه کردن قطعات متشکل ، تغییراتی در آنها ایجاد شود و در ضمن بخواهیم کمترین مقدار اصلاحات را در کارگاه انجام دهیم و کمترین ضایعات مواد را داشته باشیم ، در اینگونه موارد هماهنگی مدولار مفید و اساسی خواهد بود .

هماهنگی مدولار را میتوان در پهنه گسترده ای از فنون و روشهای ساختمان سازی ، از پیش سازی قطعات گرفته تا پیش سازی بخشی از ساختمان و روشهای متعارف عقلائی ساختمانسازی به کار گرفت. به علاوه از قطعات متشکل ساختمان که بر اساس اصول هماهنگی مدولار طراحی شده باشند ممکن است در برنامه نوسازی و مرمت بهره گرفت.مطالب دیگر:
📜عوامل تاثیرگذار در تعیین جزای نقدی متاثر از نهادهای حقوق کیفری بر این مجازات📜بررسی عملی کردن حکم جزای نقدی و عوامل تاثیرگذار در آن📜بررسی تاثیرگذاری موسیقی بر انسانها با رویکرد درمانی📜مبانی جزای نقدی و بررسی عوامل تاثیرگذار در تعیین و اجرای آن در حقوق ایران📜ارزیابی تاثیرپذیری رشد اجتماعی کودکان تهرانی از سبکهای فرزندپروری والدین📜ارزیابی تحلیلی ساختار سرمایه و تصمیمات تامین مالی شرکتها به وسیله نسبت بدهی📜ارزیابی و تشریح عوامل تاثیرگذار در تصادفات و ارائه راهکار برای کاهش آن📜ارزیابی و مدلسازی الگوریتمهای مسیریابی در تصادفات به منظور رسیدن به امن ترین مسیر📜اثربخشی آموزش مهارتهای ارتباطی بر بهبود کیفیت زندگی زنان متاهل قمی📜ارزیابی تاثیر آموزش مهارتهای زندگی برای مقابله با استرس در محیط کار📜مطالعه سیر تاریخی سیستمهای امنیتی تجربه شده در منطقه خلیج فارس📜نظریه ها،مدلها،نتایج و الگوهای تعهد سازمانی و ویژگیهای شغلی📜ساختار و خواص هیدروکسی آپاتیت و بررسی کاربردهای آن📜هیدروکسی آپاتیت و بررسی راههای تولید آن📜نقش و اهمیت آماد و پشتیبانی در مدیریت بحران📜اولویت یابی کاربردهای تکنولوژی نانو در صنایع بالا دستی نفت ایران📜دانلود مقاله اولویت یابی کاربردهای تکنولوژی نانو در صنایع بالا دستی نفت ایران📜تنظیم و اصلاح ولتاژ در شبكه های انتقال توزیع📜روش بهینه انتخاب مته برای حفاری های نفت و گاز ایران📜تحلیل آثار فرانسیس بیكن با تاکید بر هیجان نمایی📜بررسی منابع تغذیه با تاکید و تحلیل بر SMPS📜عملکرد و سبکهای ساختارهای روانی📜ارزیابی معایب و محاسن روشهای تامین مالی از طریق بدهی های عملیاتی و مالی📜دانلود مقاله شناسایی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی اجرایی در شركت صنایع تجهیزاتی نفت📜بررسی ماده 613 ق.م.ا و مسئله مجازات مندرج در این ماده با توجه به مصادیق